1 / 8
KUNDACI ZA LOVNI PUSKI
250 €
08.06.2022 12:20

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Vrsime racna izrabotka na kundaci za sekakvi vidovi na lovni puski. Naseto 20 godisno iskustvo e dokaz za vrven kvalitet. Vremeto na izrabotka e pomegu 10 i 15 dena vo zavisnost od modelot na puskata. Kundacite gi izrabotuvame 100 % racno od drvo od orev koe e tretirano vo specijalni uslovi za da bide izdrzlivo na site vlijanija.

По ваша желба кундаците може да бидат и во резба. Меѓутоа ќе ве замолам од непотребни коментари како вашата ловна пушка е стара и не вреди да плаќате многу пари за резби бидејќи тоа е за луѓе кои навистина разбираат што значи труд и уметност.

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ ОД МАЈСТОРОТ
+389 76 452 804

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

oglas123
Потврден огласувач
076318630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам