1 / 2
Gaming Laptopi, kompjuteri Za igri najnovi. Moze i zamena
500 €
08.02.2022 16:59

Скопје Центар / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodavaat Gaming laptopi i Desktop kompjuteri.

Koristeni laptopi so graficki karti od 4,5,6 i 8, 10 generacija
Core i3, core i5, core i7, amd

i novi laptopi so garancija od 24-36 meseci garancija od najslabi do najnovi i najaki modeli. so najmokniot 11800H procesor, Ryzen 5800h i graficka RTX 3060


Se prodavaat i malku koristeni gaming kompjuteri intel core i5 so 2, 4, 6, 8, 9 i 10 generacija

Pogolem izbor na laptopi so najnovi graficki karticki.
I koristeni laptopi so GTX 1050 4gb graficka

Moze zamena poslab kompjuter ili laptop za pojak so Vasa doplata.
Super ponudi.


Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
071958092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам