1 / 6
Се издава Деловен простор на Атрактивна локација
1 €
13.03.2022 12:55

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Се издава деловен простор во строгиот центар на
Пробиштип.
Просторот располага со површина од 200 м2, на 1 кат.
2та ката се по 200 м2 од кат.
- Цена по договор

- Информации:
078 420 922 (Цеца)
077 898 896 (Даниел)

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078420922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам