1 / 2
Се продаваат теписи
6.000 МКД
19.07.2021 09:34

Куманово / Куманово

Се продав два теписи во одлична осстојба за повеќе инф на моб. 077513959

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
077513959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам