1 / 1
LG LCD TV 37" (94cm)
9.000 МКД
Цената не е фиксна
26.06.2022 14:59

Битола / Битола

Марка:

LG

Производ:

LCD

Големина:

94 cm (37 inch)

Vo odlicna sostojba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Продавам
Потврден огласувач
075529352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам