1 / 2
LAMPA ZA GLAVA
800 МКД
23.02.2023 11:25

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova silna lampa za glava so dioda P50 i dve baterii na polnenje

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

###
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам