1 / 7
FOSTEX 10" , eftino , dogovor za cena !!!!!!!!!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 08:46

Велес / Велес

Prodavam dva zvucnika FOSTEX 10 " 200w , dobro zacuvani , imaat super dobra moznost da se koristat kako sateliti , baram 6000 den. za dvata , moze dogovor , prodavam dva Hi-Fi zvucnika 12" 4 oma 500w , vo dobra sostojba , mozen e dogovor za cena , pozdrav .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
070216641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам