1 / 5
ATLAS TEREX 125.2
1 €
08.06.2022 23:39

Сарај / Скопје

kranot e vo odlicna sostojba
pogoden za otpad

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам