1 / 5
KOMODA visecki plakar zamena za ubava rakija
6.000 МКД
01.07.2022 16:18

Неготино / Неготино

Komodata e MN zacuvana I ima I visecki plakar so nea ideal a za TV sistem I razni Dr stvari za dnevna ili decka Soba Cena reklamna moze I zamena za ubava rakija

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
076 430 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам