плац/куќа во Галичник, plac/kukja vo Galicnik
1 €
15.02.2022 11:33

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Галичанец бара плац или куќа во Галичник.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам