SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2
25.000 €
21.07.2022 13:41

Битола / Битола

Квадратура:

70 m²

Број на соби:

5

Греење:

Струја

Наместена:

Не

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

goran markovski
Потврден огласувач
075226196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам