1 / 7
Volkswagen FOX 1.2
По Договор
12.06.2022 00:11

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volkswagen FOX 1.2 vo odlicna sostojba registiran cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078338504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам