1 / 6
Se prodavaat gredi
По Договор
13.06.2021 12:05

Долнени / Прилеп

Se prodavaat gredi koi mozat da se upotrebat kako gradezen materijal.
So slednite dimenzii:
4 * 4.40m/10 * 16cm
2 * 6m/10 * 16cm
6 * 5.10m/10 * 16cm
Gredite se naogjaat vo s. Lazhani.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Rasim
Потврден огласувач
079227864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам