1 / 2
Се продава појачало
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 11:18

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Се продава појачало ABR 2310

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Гоце Ј.
Потврден огласувач
078234208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам