1 / 6
Apple Macbook a1181......2006god
1.500 МКД
Цената е фиксна
16.07.2022 22:44

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Apple Macbook a1181......2006god...
Laptopot e kako nov,max zacuvan,se funkcionira kako sto treba osven baterijata koja sto ne drzi ic i e poduena i za toa e izvadena...
Macos Lion...
Za poveke info na tel ili na viber...

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Miki
Потврден огласувач
078424152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам