1 / 3
Prodavam gorilnici za plin
1 МКД
03.12.2021 15:56

Кисела Вода / Скопје

Plinski gorilnici za mali polski boci i toa:dva novi,eden poloven i držač bez plinaki del.Ceni po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

srbolju
Потврден огласувач
075656725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам