1 / 6
Laptop Fujitsu Lifebook E780
10.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 12:59

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Производител:

Fujitsu-Siemens

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptop Fujitsu Lifebook E780...
Kako nov,bez nitu edna grepka,ispraven 💯%...
Cpu...i5 M520...
Ram...8g...
SSD 120gb...Novo
Baterija drzi 30min...
Originalen polnac...
Moze namesto HDD da se stavi SSD 128gb,novo...
Ako ne sum dostapen na mob,barajte me na viber...

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078424152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам