1 / 2
UNDER ARMOUR KOMPLETI ZA TRENIRANJE
4.000 МКД
Цената е фиксна
15.05.2023 12:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UNDER ARMOUR ORIGINAL USA,OBLEKA ZA SEKAKOV VID NA SPORT FITNESS,TRCANJE BORECKI VESTINI I TN
ISTITE OD SLIKATA GANZ NOVI,GOREN I DOLEN DEL VO KOMPLET,

ZA EDEN KOMPLET GOREN I DOLEN DEL CENA 4000 DEN CENATA E FIKSNA !!!

GOLEMINA XL

ZA INFO IMATE MOBILEN NE ODGOVARAM NA PORAKI

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

kk
Потврден огласувач
075484158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам