1 / 10
Se prodava drvena komoda
150 €
23.06.2022 15:40

Скопје Центар / Скопје

Se prodava mnogu dobra socuvana komoda od drvo nigde muvlosano, nigde puknato. dolga e 155cm shiroka e 55cm
a visoka 75cm. ima I na sliki. za povekje informacii na 075211896 ili na viber. cenata e 150evra

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075211896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам