1 / 2
Plac megu Gorno-Dolno Lisice 4600m2 -vtor red
18 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 21:28

Аеродром / Скопје

Квадратура:

4600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se naoga pozadi ,, KOPRINT "na 180m od glavna ulica ....
INDUSTRISKA ZONA
Ima neasfaltiran pat...
Placot e pogoden za sekakva namena.....
Proizvodstven pogon , Servis itn...
Moze i zamena za nedviznost , vozilo, kamion kuper itn...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
071737373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам