1 / 2
Vikendica na Ablanica
1.000.000 МКД
03.08.2022 23:20

Карпош / Скопје

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Se prodava vikendica(karabina) od 100m2 so pomosen objekt
I plac od 2600m2 vo vikend naselba Ablanica, Berovo

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
075464801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам