Бавча во с.Ратавица
1 МКД
15.06.2021 13:00

Пробиштип

Квадратура:

683 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Бавчата се наоѓа кај водоводот во с.Ратавица
Цена по договор
Повеќе информации на:
077556123 Никола

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lupco
Потврден огласувач
077556123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам