1 / 1
Kupuvam Vikendica vo okolina na Kumanovo
1.111.111 €
09.06.2022 16:50

Куманово / Куманово

Квадратура:

11111 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

Kupuvam Vikendica vo okolina na Kumanovo
Ponudi moze preku viber so slika i lokacija

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Zoran
Потврден огласувач
075424051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам