1 / 6
Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste!
15 €
30.05.2021 10:50

Пробиштип

Квадратура:

6165 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste!Zemjisteto se naoga pod fudbalskiot teren-Rudar s.Probistip-Probistip i e so golemina od 6165m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Destri
Потврден огласувач
017624724226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам