1 / 12
British Shorthair
300 €
01.08.2022 16:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat British Shorthair macinja.
9 nedeli stari so steknati higenski naviki i jadat suva hrana. spremni za zimanje.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
071793897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам