1 / 7
MERNUD 21 brzini 26"
5.000 МКД
04.05.2022 14:32

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Зачуван, 100% исправен во возна состојба

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам