1 / 1
Seagate SkyHawk 4TB NOVI HDD Chia
9.000 МКД
Цената е фиксна
11.12.2021 13:55

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 4TB Seagate SkyHawk
Novi, ne se seuste otpakovani so pola godina garancija

Za povekje informacii: 070 264 551
Za povekje informacii: 070 264 551
Za povekje informacii: 070 264 551
Za povekje informacii: 070 264 551

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Ado1337
Потврден огласувач
077710973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам