1 / 12
Se prodava Kukja vo Ohrid - naselba Vidobishta
89.500 €
Цената е фиксна
30.03.2022 19:33

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

172 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

294 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Прва Македонска ударна бригада

Се продава КУЌА на 2 спрата во ОХРИД со Дворно место 294 м2 и површина на куќата 172 м2

▪️Греење: ПАРНО на дрва со шпорет инсталирано низ цела куќа.

▪️Населба: Видобишта (одалеченост 1.8 км од центарот)

Куќата има:
▪️1 кат: Дневна и Куња, Бања, Гаража и шпајз
▪️2 кат: 3 Соби, Бања и тераса која се протега на 2 страни од куќата.(две соби се целосно реновирани со абрип и ламинат и мебел)

Може и предлози за замена за имот во околните села на Охрид или стан во Охрид исто така со ваша доплата.

Куќата се продава поради преселување.

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број 078269199

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

🏬
Потврден огласувач
078 269 199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам