1 / 12
Vila Desanka Ezerski Lozja Struga
По Договор
07.06.2022 12:29

Струга / Струга

Број на соби:

6

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Добродојдовте :-)
Ќе ни претставува уште поголемо задоволство да Ви посакаме добредојде во нашите апратмани. Лоцирани на само неколку метри од брегот на прекрасното Охридско Езеро, во населбата Езерски Лозја во близина на Струга, нашите апартмани претставуваат идеално место за вистински семеен одмор.

Располагаме со седум апартмани (студиo), од кои 3 се со директен поглед на езеро. Во поглед на капацитетот на сместување, располагаме со:

2 х четирикреветни апартмани
5 х трикреветни апартмани


Сите апартмани се оремени со:

Кабелска телевизија Кујна Кујнски инвентар
Купатило Тераса Безжичен интернет
Целата куќа располaга со сопствен паркинг и голем парк исполнет со зеленило и цвеќиња.

Лице за контакт - Ивана
Телефонски број за резервација - 075403994

Ве очекуваме!

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Ivana
Потврден огласувач
075403994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам