1 / 11
Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 08:49

Охрид / Охрид

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското езеро , на 1500 метри надморска височина во викенд населбата Горна Белица над Вевчани и Струга.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Mladen
Dame Gruev 106 Ohrid
Потврден огласувач
070212908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам