1 / 1
FIAMM AKUMULATORI G&N AVTODELOVI BITOLA
999 МКД
Цената е фиксна
23.07.2022 08:21

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Italianskiot brend na akumulatori FIAMM poznat po proizvodstvoto na najsovremeni akumulatori za Motorcikli od sega dostaoni vo

G&N AVTODELOVI BITOLA 071 222 973 / 075 722 227

Vratete go vasiot star akumulator i dobijte najdobri ceni.
Pominetete ja sezonata bezbedno so najdobrite akumulatori.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам