1 / 9
Philips N2521
2.800 МКД
Цената е фиксна
23.06.2022 14:12

Ѓорче Петров / Скопје

Dekot e vo ispravna sostojba.smeneti komplet kajsi demagnetizirana glava . proizveden 1977/78god.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам