1 / 2
регал regal витрина vitrina
1.000 МКД
19.06.2022 16:02

Бутел / Скопје

продавам регал со димензии 170x160x45 cm (види слика).
телефон 071 695 611

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам