1 / 12
АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО
1 €
01.08.2022 09:13

Охрид / Охрид

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м2 на само 100-150м одалеченост од Охридското езеро. Апартманите се со посебен влез (еден апартман=цел спрат). Еден апартман се состои од кујна со дневна соба, спална соба и купатило. Апартманите располагаат со по еден брачен кревет кој се наоѓа во спалната соба и гарнитура на спуштање во дневната соба. Апартманите имаат комплет опремена кујна (шпорет, фрижидер со комора, комплет прибор за ручање и готвење), телевизор, боом ТВ, Интернет, ДВД, тераса (летниковец) со маса и столици, зидана скара, сопствен паркинг, монтажен базен.
Тие што биле знаат зошто Љубаништа е најубавото и најмирното место во Охрид за фамилијарен одмор. А останатите дознајте!!!
Цена по апартман:
-Јули, август - 40 евра за ноќевање,
- Друг период од годината – цена по договор
СЛОБОДНО ОД 27ми АВГУСТ

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Игор Бежоски
Потврден огласувач
072275324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам