1 / 5
SLEPER ACTROS 1842 EURO6
По Договор
17.05.2022 01:43

Скопје Центар / Скопје

SLEPER ACTROS MEGA 1842 2012 GODINA SO POLUPRIKOLKA SCHMITZ.
KAMIONOT E SO RETARDER SO SITE NOVI GUMI I NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS.
POLUPRIKOLKA SCHMITZ PREDNA OSOVINA SE DIGA,SO SITE NOVI GUMI I NAPRAVEN SERVIS.
SLEPEROT E VO PERFEKTNA SOSTOJBA,BEZ NIEDNA ZABELESKA,REGISTIRAN ZA CELA GODINA.


INFO NA TEL. 070 217 768

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
071457785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам