1 / 1
Iphone x
350 €
01.05.2021 09:08

Пробиштип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava mobilen telefon Iphone x, malku koristen, kako nov, bez nikakva mana. Tel za kontakt 078 374 222

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Velibor
Потврден огласувач
38978374222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам