1 / 2
POLOVNA STOLARIJA
50 €
Цената е фиксна
09.07.2021 10:01

Пробиштип


PVC balkonska vrata so termopan staklo 88 x 207 desna 50 evra

Vrata ednokrilna 200 x 205 leva vidi slika 50 evra

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам