1 / 3
msi rtx 3080
850 €
20.04.2021 09:22

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

msi geforce rtx 3080 gaming x trio 10gb. with box/new condition. Includes GPU, Support Bracket, and paperwork. Looks and works in perfectly

Please only serious person to buy
Send me WhatsApp message at +48510077981 for quick answer

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Richarde
Потврден огласувач
88454655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам