Antminer s9i
2.400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2021 20:46

Гази Баба / Скопје

Prodavam 4 antminera s9i
14,5th overlok 16th/s
2400e kontakt tell 078304445

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Beka
Потврден огласувач
078304445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам