1 / 10
Mercedes-Benz E 220 cdi Blueefficiency 2009
10.900 €
23.09.2022 15:02

Аеродром / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MERCEDES-BENZ E220 CDI 125 KW
PROIZVODSTVO 2009 GODINA
NOVA TURBINA SO GARANCIJA OD TURBO UZICE
SO FULL OPREMA:

KLIMATRONIK
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
GREACI NA SEDISTA
KOZA
BLUETOOTH
2x USB AUDIO INTERFEJS, 2x AUX
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI I DVA KLUCA
SERVISNA KNISHKA
NASLON ZA RAKA
PODESUVAC NA VOLAN
4 NOVI M+S GUMI
Registriran do 1.2023 g ZELENA KARTA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ACE
Потврден огласувач
070319304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам