Стан во Пробиштип
По Договор
10.04.2021 22:41

Пробиштип

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Пробиштип

Барам стан во продажба. Доколку некој продава или знае некој што продава, исконтактирајте ме.

078 629 708

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Клементина
Потврден огласувач
078629708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам