1 / 5
Se prodavaat malce koristeni stolcinja
1.100 МКД
Цената е фиксна
15.03.2022 16:03

Пробиштип

Se prodavaat malce koristeni stolcinja pogodni za kafici slatkari letni terasi,lesni se za odrzuvanje
16 stolovi

Info na 078 601 062 ivan

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078601062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам