Викендица на одлична локација во Прилеп!
По Договор
14.07.2022 15:04

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Се продава викендица во месноста Сарика, веднаш на патот Прилеп-Битола. Викендицата е со имотен лист и место од 700 квадратни метри, со приклучок за вода и од студенчица и од хидросистем и приклучок за струја со контролен саат. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
070526426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам