Барам стан/спрат од куќа
1 €
07.04.2021 22:02

Пробиштип

Број на соби:

1,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Пробиштип

Барам стан/спрат од куќа за изнајмување на подолг период.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Мартина
Потврден огласувач
070911366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам