1 / 4
Nissan 350z Akrapovic izduv
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 12:43

Бутел / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

350Z

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

260 kw / 354 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Nissan 350z so Akrapovic izduven sistem, registrirana cela godina do april 2022.
Napraven e servis so smeneto ulje i filtri, kompletno nov set lamela original delovi i novo ulje u menjac. Cenata ne e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Cleaning
Потврден огласувач
078288144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам