Nivi vo Probistip
5 €
02.04.2021 20:33

Пробиштип

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam 3 nivi vo Probištip
Dve nivi se naogaat vo Gramadi ( Klasa5 so površina 3046 m2, Klasa4 so površina od 1062 m2)
Edna niva se naoga vo Crvilo ( Klasa5 so površina od 2105 m2)
Nivite vo Gramadi se na katastarska parcela pod broj 3499 i 3498, nivata vo Crvilo e na katastarska parcela broj 3369
Bidejki zivejam vo stranstvo, zainteresiranite da mi se obratet na dadeniot tel.broj preku Viber ili sms poraka. Cena 5e/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Žarko
Потврден огласувач
0038931532763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам