Parcela vo Probistip
10 €
02.04.2021 20:30

Пробиштип

Квадратура:

1523 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam parcela so povrsina od 1523 m2. Se naoga vo Ravnishte, klasa 3, na okolu 100m do parcelata ima asfaltiran pat. Vo katastarska parcela e zapisana pod broj 2578. CENA: 10€/m2. Bidejki zivejam vo stranstvo zainteresiranite da mi se obratat na dadeniot broj preku Viber ili SMS poraka.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Žarko
Потврден огласувач
0038931532763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам