1 / 1
Placovi vo Probistip
10 €
02.04.2021 20:26

Пробиштип

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam 5 placoj vo Probištip (mesto vikano Kola)
Plac od 509m2 (2 placovi so taa površina), plac od 559m2, plac od 459m2 i plac od 660m2.
Site placovi se na katastarska parcela pod broj 2277
Za placevite moze da se izvadi dozvola za gradenje.
Bidejki zivejam vo stranstvo, zainteresiranite da mi se obratet na dadeniot tel.broj preku Viber ili sms poraka. Cena 10e/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Žarko
Потврден огласувач
0038931532763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам