1 / 12
Vikendica mavrovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 20:30

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

90 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se iznajmuvam vikendica vo mavrovo
tel. 078467999

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

vesna
Потврден огласувач
vesnadimitrijeska@yahoo.com
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам