1 / 2
Entech Magic cube smart remote controller
1.700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
27.03.2021 12:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СМЕНИ ГИ СИТЕ ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧИ ВО ДОМОТ СО ЕДЕН, ПРЕТВОРИ ГО ДОМОТ ВО "ПАМЕТЕН ДОМ" СО MAGIC CUBE. 👇👇👇 https://entech.mk/wp5/product/wifi-magic-cube-ct10w-b1vo/

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

David
Потврден огласувач
+38970296618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам